buy medication online
 
Zaproszenie do konkursu Rodzinne bombki 2019 Drukuj
27.11.2019.

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu zapraszają do udziału w konkursie "Rodzinne bombki 2019".

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do rodzin zamieszkałych w Dekanacie Ciechanowieckim oraz Gminie Ciechanowiec. Głównym celem konkursu jest zainspirowanie całej rodziny do pracy nad wspólnym projektem, czyli zaprojektowaniem i wykonaniem od 1 do 3 bombek choinkowych oraz miłe a zarazem twórcze wspólne spędzenie czasu a przy okazji umocnienie więzi pokoleniowych.

Warunki konkursu:
- każda rodzina może dostarczyć na konkurs do 3 bombek (bombki-kule – inne kształty będą dyskwalifikowane)
- maksymalna wielkość bombki 30 cm średnicy
- bombki muszą posiadać solidnie zamontowane zawieszki
- niezależnie od ilości sztuk (nie więcej niż 3) każda rodzina będzie oceniana całościowo, czyli wszystkie jej prace powinny mieć przytwierdzone jednobrzmiące metryczki z danymi:  nazwisko, dokładny adres, tel. kontaktowy

Prace należy dostarczyć do 17 grudnia 2019 r. do siedziby Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu ul. Mostowa 6 w godz. poniedziałek-piątek 9.00-18.00, w soboty w godz. 14.00-18.00.

Jury powołane przez organizatora oceni prace, przyzna nagrody i wyróżnienia kierując się kryteriami określonymi w regulaminie; zgodność z tematem, poziom artystyczny, estetyka wykonania. Werdykt jury jest ostateczny i nie przysługuje od niego odwołanie.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdanie nagród nastąpi 22 grudnia 2019 roku w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu po mszy świętej o godz. 12.00.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu Konkursu.

Do pobrania 
Do pobrania:

 

 

Zaproszenie do konkursu Rodzinne bombki 2019
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl