buy medication online
 
Zgłoszenie planowanej powierzchni uprawy maku i konopi włóknistych Drukuj
25.11.2019.

W związku z pracami nad uchwałą Sejmiku Województwa Podlaskiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawę maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw na terenie województwa podlaskiego w 2020 roku, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku przyjmuje w terminie do 20 grudnia 2019 roku zgłoszenia dotyczące powierzchni i rejonizacji upraw maku i konopi włóknistych planowanych na rok 2020.

Zgodnie z art. 47 ust.1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 852) zezwolenie na uprawę maku lub konopi włóknistych wydaje wójt/burmistrz właściwy ze względu na miejsce położenia uprawy. Jednym z warunków wydania zezwolenia na uprawę maku czy konopi włóknistych jest ujęcie planowanej powierzchni (ha) i rejonizacji (gmina) uprawy w wyżej wymienionej Uchwale Sejmiku Województwa Podlaskiego na rok, którego dotyczy uchwała.

Pisemne zgłoszenie należy kierować na adres: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, ul. Kombatantów 7, 15-110 Białystok.

Osobą do kontaktu w ROPS Białystok jest:starsza inspektor Anna Golubiewska-Dziadel, tel. 86 744 72 72 wew. 214

 
 
 
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl