buy medication online
Informator
Zaproszenie do konkursu Rodzinne bombki 2019
Zaproszenie do konkursu Rodzinne bombki 2019
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu zapraszają do udziału w konkursie "Rodzinne bombki 2019"... »»
 
Zmiana numeru konta do opłat za gospodarowanie odpadami
Zmiana numeru konta do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymiUrząd Miejski informuje, że w Banku Spółdzielczym w Ciechanowcu został otwarty rachunek przeznaczony na środki z opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi... »»
 
Zgłoszenie planowanej powierzchni uprawy maku i konopi włóknistych
Zgłoszenie planowanej powierzchni uprawy maku i konopi włóknistych ROPS w Białymstoku przyjmuje w terminie do 20 grudnia 2019 roku zgłoszenia dotyczące powierzchni i rejonizacji upraw maku i konopi włóknistych planowanych na... »»
 
Kampania informacyjna o stypendiach - baza aktualnych ofert
Kampania informacyjna o stypendiach
Gmina Ciechanowiec przystąpiła do udziału w kampanii informacyjnej programów stypendialnych w ramach współpracy z Fundacją Dobra Sieć, która poprzez serwis internetowy... »»
 
Ankieta - badanie opinii czytelników
Ankieta - badanie opinii czytelników książek
Instytut Książki i Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zapraszają do udziału w badaniu opinii czytelników książek. Badanie jest dobrowolne i skierowane do osób, które chcą podzielić się opinią... »»
 
Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. K. Uszyńskiego
 Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza UszyńskiegoMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza do wzięcia udziału w XXXIX Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich, w dniach 30 listopada - 1 grudnia 2019 r... »»
 
Andrzejkowy Maraton Strachu
Andrzejkowy Maraton StrachuCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Andrzejkowy Maraton Strachu. W najbliższy piątek, 29 listopada wyświetlone zostaną cztery filmy. Wstęp wolny. Sala widowiskowa Miejskiej Biblioteki ul. Mostowa 8... »»
 
Konferencja "Słoma, trzcina i wiklina"
Konferencja pod tytułem Słoma, trzcina i wiklinaMuzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka zaprasza na konferencję pod tytułem „Słoma, trzcina i wiklina”, która odbędzie się 21-22 listopada. Konferencja będzie okazją do spotkania w gronie etnografów... »»
 
Konkurs plastyczny Barwy Jesieni
Konkurs plastyczny Barwy jesieni 2019COKiS zaprasza do udziału w konkursie "Barwy Jesieni", którego celem jest kształtowanie wrażliwości na piękno otaczającej nas przyrody, promocja twórczości plastycznej jako formy spędzania wolnego czasu... »»
 
Koncert zespołu Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie
Koncert zespołu Lotniczej Akademii Wojskowej w DęblinieBurmistrz Ciechanowca, LAW w Dęblinie, Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu oraz Dyrektor COKiS zapraszają na koncert zespołu WILAW Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1608
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl